Tiež vás už omámil trend fashion batohov?

Vo svete módy už dávno nepatria len na výlety a k športovému štýlu. Prinášame vám dávku inšpirácie nielen s praktickými, ale aj štýlovými batohmi a batôžkami, v ktorých budú žiariť nielen školáci, ale aj dospeláci.

 

 

Skvelý kompromis pre tých, ktorí majú radi kabelky, ale chcú skúsiť niečo nové. Sú elegantné a praktické a môžete s nimi bez obáv vyraziť do práce aj na kávu s kamarátkou. Zmestí sa vám do nich všetko, čo so sebou potrebujete. Nebude vás bolieť rameno alebo predlaktie od ťažkej kabelky a mať voľné ruky sa vždy hodí :-) Veríme, že si ich zamilujete na prvé nosenie.

 

Ak dávate prednosť menej formálnemu štýlu, mestské batohy sú zásahom do čierneho. Nie sú vyložene športové, takže s nimi bez výčitiek narobia parádu dámy k basic šatám aj páni s plátenými nohavicami. A väčšinou so špeciálnou priehradkou myslí aj na tých, ktorí bez notebooku nedajú ani ranu.

 

Dámsky batoh
Art of Polo
Dámsky batoh
pozajtra u vás
Batoh
Zwei
Batoh
pozajtra u vás

 

Ideálne pre násťročných školákov alebo pre milovníkov streetovej módy. Sú pohodlné, s vypolstrovaným chrbtom a odhodlané zvládnuť väčšiu záťaž. A ak radi výletujete, tento typ batohov bude skvelým parťákom aj pri potulkách prírodou.

 

 

Batohy, ktoré ocenia malí aj veľkí fanúšikovia Lego. Obľúbené Star Wars, City alebo Ninjago pre chlapcov a Lego Friends zase pre dievčatá. Čierny kúsok s ikonickým panáčikom poteší nielen deti, ale aj dospelých fanúšikov. Štýlovú výbavu doplníte aj peračníkom, peňaženkou alebo hodinkami s rovnakým motívom.

Páčila sa vám naša batohová inšpirácia? Zdieľajte ju so svojimi priateľmi a podeľte sa o aktuálne trendy zo sveta batohov.