Aj pre vás je máj v znamení nákupu plaviek? Hoci bude letná dovolenka možno trochu netradičná, i na plavárni alebo pri jazere sa môžeme blysnúť v nových plavkách. Aj tento rok môžete staviť na prémiové značky. Dáte prednosť neopozeraným strihom alebo skôr výrazným farbám? :-)

Aspoň vďaka plavkám sa môžete preniesť do exotických destinácií. Tropické vzory farebných kvetov a rastlín sú v kurze aj tento rok. Inšpirujte sa napríklad novou kolekciou od českej značky Litex, ktorá vás očarí nielen svojou potlačou, ale aj zaujímavými dizajnmi.

Slnečné lúče naberajú na sile, a tak je ideálny čas doplniť zásoby opaľovacích krémov. Lenže podľa čoho vybrať ten správny? Tajomná skratka SPF na obaloch nie je len tak. Určuje, akú dlhú dobu opaľovacia kozmetika ochráni vašu pokožku. Ak je náchylná k spáleniu a stačí vám 10 minút, aby sa vaša koža zmenila do červených odtieňov paradajok, napr. SPF 25 by mal túto dobu navýšiť 25x.

Nezabúdajte ani na správnu starostlivosť po opaľovaní. Upokojenie a hydratácia po slnení je totiž rovnako dôležitá ako samotná ochrana :-) Možnože ničnerobenie na slniečku nepatrí medzi vaše obľúbené relaxačné aktivity. Lenže kto z nás by chcel v krásnych letných šatách ukazovať nohy biele ako stena? S tónovacími a samoopaľovacími prípravkami bude vaša koža žiariť bronzovými odtieňmi v priebehu chvíľky a pokojne i po celý rok.

Jednodielne plavky sú späť a tešia sa veľkej obľube. Využite ich strih a urobte z nich hlavný prvok letných outfitov. Stačí ich doplniť šortkami alebo sukňou a outfit k vode máte za pár minút vymyslený. A čo doplnky? Ak ste doteraz odolávali prúteným kabelkám alebo slameným klobúkom, tak tento rok rozhodne nesmú vo vašom šatníku chýbať.

 

 

Páni to majú o poznanie ľahšie. Stačí plavkové šortky doplniť obľúbeným tričkom alebo tielkom.

Páči sa vám naša plavková inšpirácia? Budeme radi, keď ju budete zdieľať so svojimi priateľmi.