Určite ste zaznamenali, že rok 2020 bude patriť farbe Classic Blue. Odtieň klasickej modrej, ktorý sa nesie v duchu istoty, kľudu a sebadôvery.

A kto vlastne farbu roka určuje? Nestoja za ňou svetoví návrhári ani odevné spoločnosti, ale tým odborníkov z inštitútu Pantone. Farba roka sa potom prelína naprieč všetkými odvetviami napr. od interiérového designu až po módne prehliadky.

 

Modrá je vo fashion svete stálicou a možno, že aj vy už máte nejaký ten piatok v šatníku pár kúskov farby tohto roka. Ak ste ale predsa len modrú vo všetkých odtieňoch nechávali doteraz bez povšimnutia, tak verte, že tento rok neodoláte. Je to nadčasová farba, ktorá sa hodí na najrôznejšie udalosti. Od basic kúskov pre domácu pohodu až po honosné róby.

Ďalšou výhodou je kombinovateľnosť. Farba je sama o sebe dosť výrazná, a preto je dobré ju zladiť s neutrálnymi odtieňmi ako napríklad béžová, biela alebo červená. Nebojte sa ale tiež trochu odviazať, s žltou alebo červenou sú farby tiež kamarátky. U šperkov môžete siahnuť po klasickom striebre, stále obľúbenejšou rose gold alebo aj po žltom zlate. Modrá samozrejme pristane aj mužom, je to predsa ich farba :-)

 

Privoňajte si k novinke roka 2019 od značky Hugo Boss. Vôňa Boss Bottled Infinite vás okúzli svojimi drevito-aromatickými tónmi. Osviežujúci parfum Dolce&Gabbany Light Blue patrí už niekoľko rokov k bestsellerom a nie je sa čomu diviť. Možno aj vy ste si túto fascinujúcu vôňu plnú šarmu a ženskej zvodnosti zamilovali.

Aj vašu kúpeľňu a beauty kútik môžete zahaliť do odtieňa modrej. Pretože kedy inokedy dať comeback modrej riasenke, farebným linkám na oči alebo modrému laku na nechty, než tento rok? :-)

Lak na nechty Flip Flop 60 Seconds 8 ml
Až -36%
Rimmel
Lak na nechty Flip Flop 60 Seconds 8 ml
do 3.11. u vás

 

Modrá farba pristane aj hodinkám. Sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí nie sú vyznávači farebných kreácií v oblečení, ale s nudnými doplnkami sa neuspokoja. :-)

 

 

Páčila sa vám naša modrá inšpirácia? Podeľte sa o ňu s priateľmi :-)