Extravagancia + geometria = štýlové duo.

Vystúpte z davu a nebojte sa extravagancie, vzorov či asymetrie. Originálne módne doplnky dokonale oživia každý outfit a na ulici zaujímavé kúsky zožnú obdiv okoloidúcich (v dobrom slova zmysle samozrejme :-)).

 

 

Tiež zastávate názor, že šperkov nie je nikdy dosť? My jednoznačne. S kvalitnými kúskami narobíte veľa parády a navyše s kombináciou rôznych doplnkov máte zakaždým iný outfit. A o to predsa ide, nie? :-) Pre dámy výrazný náhrdelník alebo náušnice, vyrobené z recyklovaných pneumatík z Bali. Pre pánov manžetové gombíky z originálnych materiálov, napríklad s prvkami chladného betónu.
Klasické hodinky vám prídu tak trochu nuda? Vpustite do vašej šperkovnice originálne kúsky so vzorovanými remienkami alebo napríklad hranatým ciferníkom. Ak sa nechcete vzdať guľatej klasiky, odviazať sa môžete farebným ciferníkom. A keď vám jedny hodinky nestačia, siahnite po kúsku s obojstranným opaskom.

 

 

 

Nemusíte byť milovníkmi výrazných farieb a vzorov, aby ste našli ten ideálny originálny kúsok. S guľatou kabelkou a mačacími okuliarmi si budú dámy razom pripadať ako Audrey Hepburn.

 


A páni môžu svoju uzdu fantázie popustiť vo výbere farebnej peňaženky alebo trebárs bláznivých ponožiek, ktoré sa schovajú pod džínsy aj oblek.

 

 

 

Väčšina z nás si kozmetiku nekupuje podľa pekného obalu, ktorým si vyzdobí poličku v kúpeľni, ale práve kvôli tomu, čo je vo vnútri. Aj keď ruku na srdce, tiež, keď sa nemôžete rozhodnúť medzi dvoma vôňami s podobným zložením, skončí vo vašom nákupnom košíku ten s krajšom flakónom? ;-)

 

 

Zaujala vás naša inšpirácia s geometrickými vzormi? Zdieľajte ju s vašimi priateľmi.