Toto leto je ako stvorené na objavovanie krásnych a nevšedných miest v našej krásnej domovine. A tých tu teda máme :-) Či už sa vydáte do hôr, k vode alebo za pamiatkami do našich malebných miest, je to ideálny čas na oživenie vášho šatníka. Parádu predsa nemusíme robiť iba v zahraničí, nie? :-)

 

 

Pohodlie je dôležité za každej situácie, a o to viac, keď sa vydáte na poriadnu túru. Základom sú pevné a vzdušné tenisky. Nikto predsa nechce, aby mu bolesť nôh kazila zážitok z výletu. Potom sa už len podľa počasia stačí rozhodnúť pre tielko so šortkami alebo trendovú teplákovú súpravu. Ak si nebudete istí, ako veľmi vás na cestách bude sprevádzať slniečko, mikinu vrátane štýlovej šiltovky si tak môžete zbaliť pre istotu so sebou. Celý outfit doladíte dizajnovým ruksakom a môžete vyraziť. :-)

 

Dávate skôr prednosť pamiatkam pred prírodou? Potom môžete vymeniť teplákovú súpravu za elegantné šaty, šiltovku za štýlový klobúk a svoje nutnosti uložiť do malej crossbody kabelky. A ak aj páni chcú byť fešákmi, bude pre nich polokošeľa jasnou voľbou.

 

 

 

Páči sa vám naša nová inšpirácia? Budeme radi, keď ju budete zdieľať so svojimi priateľmi.