Poznáte ju z časopisov a prehliadkových mól. Obdivujete ju vo vašich obľúbených filmoch. A čriepky z jej života môžete sledovať na jej instagrame spolu s ďalšími 380 tisíckami followerov. Simonu Krainovú netreba príliš predstavovať. Veľa z nás má pocit, že ju
dobre pozná. Ale je tomu naozaj tak? Stavíme sa, že keby ste ju stretli, mali by ste stovky
otázok. Tak si poďme aspoň na pár z nich odpovedať.

 

 

A je to tu. Konečne vám môžeme predstaviť ďalší masterpiece Simony Krainovej – diár na rok 2020, ktorý je exkluzívne k dostaniu u nás na Vivantis a vychádza v limitovanej edícii. Takže s jeho kúpou rozhodne neváhajte.

 

Simona sa rozhodla odovzdať svoje dlhoročné skúsenosti prostredníctvom diára, kde budú odpovede na všetko, čo by ste sa od Simony chceli dozvedieť. A navyše s ňou môžete stráviť celý rok 2020, ktorý má o deň navyše. :-)

Roky v profesionálnom modelingu utvrdili Simonu v tom, že čo sa týka líčenia, oplatí sa staviť na prirodzenosť. Zapudrovaná a matná pleť už dávno neletí, ale naopak by mala byť rozjasnená a čitateľná. Krycí make-up sa hodí na fotenie a ak nemáte vyložene problematickú pleť, tak ju zbytočne nezaťažujte. Početné vrstvy mejkapu totiž pridávajú roky a to nepotrebuje žiadna z nás, ktorej už nie je pätnásť.

V dnešnej dobe sú podľa Simony číslo jedna pery, ktoré hrajú tými najrôznejšími farbami. Miluje matné tekuté rúže, ktoré vydržia celý deň nedotknuté. Podľa nej sa tieto rúže správajú k ženám s úctou. Podľa jej manžela Karla Vágnera sa naopak s o čosi menšou úctou správajú k mužom. Nejdú totiž vyprať z košele. :-)

Simona je vo svojich outfitoch minimalistka. Bavia ju nadčasové kúsky, ktoré prežijú nejednu dekádu. Extravagancia ju sprevádza predovšetkým v jej práci, takže v osobnom živote vsádza na nesmrteľnú klasiku. Aj v rámci farieb sa drží skôr v neutrálnej časti farebného spektra a rada nosí kúsky, ktoré sú typické pre pánsky štýl.

Masterpiece vznikol na základe Simoniniho sna a dlhodobej vízie a stal sa okamžite bestsellerom a obľúbencom mnohých žien. Tento kolagénový beauty drink je starším súrodencom diára, ktorý práve uzrel svetlo sveta. Veríme, že väčšina z vás už túto Simoninu prvotinu pozná, takže by ste nám iste potvrdili, že je to naozajstný zázrak.

 

Jeho unikátnosť spočíva v jedinečnom zložení troch typov kolagénov, kyseliny hyaluronovej, vitamínov, minerálov a biotínu. Stará sa tak skvele o vašu pokožku, vlasy, nechty aj imunitu.

 

 

 

V každodennom zhone si zaslúžite aspoň chvíľku pre seba. Trebárs len čas na to, ako si správne aplikovať krém. Zdajú sa vám niektoré vaše krémy príliš hutné? Akoby len tak sedeli na tvári?

 

Možno bude chyba v aplikácii. Pred aplikáciou premasírujte krém najprv v dlaniach, aby sa trochu zahrial. Spotrebujete ho tak oveľa menej a lepšie sa do pleti vstrebe. Následne ho do pleti zapracujte pomocou jemnej masáže, ktorá je tiež relaxačná. Venujte tomu pár minút navyše a výsledok bude dokonalý. A rozhodne nezabúdajte ani na krk a dekolt.