Chcete svoje letné outfity doviesť do dokonalosti? Dolaďte ich trendovým letným líčením, ktoré vám dodá sebavedomie.

Či už ste zástankyňami klasiky, alebo rady experimentujete, v našej novej inšpirácii si prídete na svoje.

 

 

 

 

Bronzery a rozjasňovače sú skrátka letné „must have". Ak ste doteraz nevenovali týmto líčidlám pozornosť, tak by ste to mali v lete rozhodne napraviť. Stačí na záver vášho klasického líčenia naniesť trocha rozjasňovača na lícne kosti. Pozdvihnete tým svoje líčenie na vyšší level a v kombinácii s letným slniečkom bude vaša pleť nádherne žiariť.

 

Leto je zábavné a hravé obdobie. Odhoďte predsudky a pustite sa do farebnejšieho líčenia. Ak z toho máte rešpekt, začnite pomaly a zľahka a doplňte svoje klasické neutrálne líčenie o farebnú ceruzku alebo možno farebný tieň na spodnej linke. Nebojte sa experimentovať, make-up je predsa zábava :-)

 

K letnému obdobiu, samozrejme, patrí cestovanie. Nech už sa v tomto roku chystáte kamkoľvek, určite si zasa dávate za cieľ, že zredukujete obsah kozmetickej taštičky. Stačí si pribaliť multifunkčné produkty s univerzálnym využitím. Nepotrebujete rúž a lícenku. Stačí jeden kúsok 2v1, ktorý nanesiete na pery aj na líca.

 

Ak si budete vyberať ideálnu paletku na cestovanie, siahnite po takej, ktorá bude mať v sebe aj matný neutrálny tieň, ktorý môžete použiť na zvýraznenie obočia. Na leto sú tiež skvelé gélové a tekuté očné tiene. Jednak v teple krásne držia a dajú sa tiež použiť ako zaujímavé očné linky.

Páči sa vám náš letný líčiaci špeciál? Budeme radi, keď budete inšpiráciu zdieľať aj so svojimi priateľmi.