"Po čom ženy túžia?" Otázka, ktorá trápi mužskú časť populácie už tak dlho, že sa jej zaoberajú poprední svetoví vedci, točí sa o tom hollywoodske filmy a dokonca sa o tom diskutuje na sociálnych sieťach :-) A pritom je to tak jednoduché ...

Chcete potešiť svoju partnerku, mamičku, babičku, kamarátku alebo sestru? My vám poradíme, s akým darčekom zaručene zabodujete.

 

 

 

1. Bez kabelky by to nešlo

Kabelku jednoducho potrebuje. Potrebuje ju každý deň a ideálne každý deň inú. Musí ju predsa zladiť so svojím outfitom. Ale akú farbu vaša drahá polovička nosia najčastejšie? Nie ste si istí? Naša rada znie: Kvalitnou kabelkou v čiernej, červenej alebo šedej sa určite trafíte.

 

 

 

2. Svieža ženská vôňa

Sú parfémy, o ktorých ženy snívajú, ale samy od seba si ich nekúpi. Chloé je jedným z nich, to sa vie. A ak táto úžasná vôňa predsa len nie je TA jej, sú tu stovky ďalších zaručených vôní, ktoré milujú všetky ženy.

 

 

 

4. Zážitok z nakupovania

Darujte jej to, čo si skutočne praje. S poukazom totiž nedarujete len hodnotný kus papiera, ale zároveň doprajete skvelý zážitok pri výbere toho pravého kúsku, ktorý ju určite poteší. Len ona sama totiž vie, po čom skutočne túži.

 

 

 

5. Tajné želanie každej ženy

Spodná bielizeň od Calvina Kleina si tajne želá každá. Je pohodlné, ale pritom nebezpečne sexi. Určite ho ocení každá žena, ktorá miluje športový jednoduchosť a štýl. Padnúca spodná bielizeň je potom darčekom nielen pre ňu, ale aj pre neho ... :-)

 

 

 

6. Aby sa jej peniaze držali

Je dokázané, že červená farba pri výbere peňaženky vyhrává na plnej čiare. Ako to? Rozhodne za tým nehľadajte módny  trend. O červených peňaženkách sa hovorí, že k sebe priťahujú peniaze. Myslíte si, že je to povera? Za skúšku to určite stojí… A prinajmenšom pôsobí luxusne :)

 

 

 

7. Luxusná kozmetická dekoratívna sada

Každá žena je krásna. A každá sa chce cítiť ešte krajšia. Sada dekoratívnej kozmetiky ju poteší a zároveň jej pomôže podčiarknuť prirodzenú krásu, vyzdvihnúť prednosti a schovať prípadné nedostatky. Pred samotným výberom sa zamyslite, aké farby rada nosí, aké jej pristane. Nemôžete sa potom pomýliť.

 

 

 

 

8. Nielen nervy z ocele

Strieborné aj zlaté šperky sú prekrásne, ale oceľ je oceľ. Nielen, že ju môže kombinovať s čímkoľvek, hodí sa k slávnostnému outfitu aj len tak do práce alebo do mesta, ale zároveň sú oceľové šperky hypoalergénne. Nemusíte sa tak báť, že vyberiete šperk, ktorý nebude môcť nosiť.

 

 

 

9. Voňavá starostlivosť o telo

Ženy sú rady, keď je rozmaznávate, aj keď to možno niekedy nepriznajú. Alebo ju môžete nechať, nech sa rozmaznáva sama a aspon postrážiť deti. Ona si napustí horúcu vaňu, pridá relaxačné olej do kúpeľa a za hodinu sa vráti šťastná, spokojná a hlavne odpočinutá.