Premeňte sa v jarnú vílu

Po dlhej zime konečne prichádza obdobie, kedy všetko rozkvitá a začína sa zahaľovať do veselých farieb. Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí sa na výrazné pestré odtiene radšej pozerajú, ale sami sa v nich úplne necítia, nenúťte sa. Skúste na začiatok trebárs len jemný nádych nejakej peknej jarnej farby... Čo by ste povedali trebárs na púdrovo ružovú?

Skoro by sa dalo povedať, že je pre jar typická, pôsobí ľahko a sviežo. Pokiaľ vás tento odtieň nadchol, môžete rovno vsadiť na púdrovo ružové šaty, pokiaľ si nie ste úplne istá, ako by ste sa v telových tónoch cítila, skúste začať nejakým malým doplnkom.

Ako nosiť púdrovú?


Možno si hovoríte, že púdrová je na vás moc romantická, ale to nemusí byť pravda. Má totiž množstvo odtieňov a nie je len pre "princezny" rovnako tak môže pôsobiť zvodne alebo i extravagantne. Záleží len na kúsku, ktorý si vyberiete a s čím ho nakombinujete.

Keď chcete ladiť "tón v tóne", môžete ju doplniť ďalšími jemnými odtieňmi, ako je béžová, koňakovo hnedá a pekne k nej pasuje trebárs i perleťovými doplnkami. Máte skôr náladu pohrať sa s kontrastami? Doplňte púdrovú sukňu čiernym topom, púdrové šaty
s džínovou bundou.

A chcete vedieť malé tajomstvo? Budúci týždeň pre vás pripravujeme množstvo noviniek a inšpirácie práve z tejto púdrovej šatne. Môžeme sľúbiť, že sa máte na čo tešiť :-)

Oblečenie


Svetlá púdrová dá perfektne vyniknúť všetkým detailom, strihu a materiálu. Vypadá skvele na jednofarebnom oblečení, ale i v kombinácii so vzormi. A aká je ďalšia skvelá správa? Nadčasové telové odtiene pristanú brunetkám, blondýnkam, ryšavkám i čiernovláskam, mladším slečnám i starším dámam. :-)

Kabelky


Preč s chmúrnymi náladami, konečne prišiel čas na svetlé farby. Čiernu kabelku môžete odložiť do skrine, na jeseň zase príde jej čas. Teraz by sa vám mohla hodiť kabelka v svetlých púdrových tónoch.

Hodinky


Hodinky v nude tónoch nie sú na prvý pohľad možno tak výrazné, ale o to skôr zaujmú na pohľad druhý. Prepracované do posledného detailu, naladené na jarnú vlnu, elegantné alebo trebárs i ružové romantické :-)

Šperky


Chcete svojim obľúbeným tmavým farbám zostať verná i na jar? Môžete skúsiť vytvoriť kontrastnú kombináciu tmavomodrej alebo čiernej, ktorú "rozbijete" nejakou púdrovou maličkosťou. Na nude odtieňoch je skvelé, že pasujú ku všetkým kovom. Výborne si rozumejú so striebrom, zlatom i ružovým zlatom.

Topánky

Telové odtiene majú jednu zásadnú výhodu. Hlavne čo sa týka topánok. Vďaka neutrálnej farbe, ktorá prirodzene kopíruje farbu našej pokožky, opticky predĺžia nohy. Môžete sa presvedčiť doslova na vlastnej koži. :-)

Parfémy

Zahaľte sa do nežnej a ľahko zvodnej jarnej vône. Naružovelá farba parfému dáva jasný signál – vôňa bude svieža, ľahká, možno trošku romantická, sladšia, kvetinová. V sklenených flakónoch na vás čaká kombinácia ľalie, jazmínu a ruže. Alebo vás láska skôr orgován, hyacint a vistéria?