Šik klasika – black&white kombinácia

Priaznivci čiernobielej najskôr zbystria, pretože im je táto inšpirácia doslova "ušitá" na mieru. Inšpirujeme vás klasickými a nevšednými outfitmi, v ktorých sa budete zaručene cítiť šik.

Čierna puzdrová sukňa, tričko, tenisky a čierne sako... To je prvý, street štýlom inšpirovaný outfit. Kombinuje oversize kúsky a skvelé doplnky. Napríklad ladvinka je módny doplnok, ktorý prežil svoj módny comeback, jej neutrálna čierna farba a rôzne spôsoby nosenia z nej robia variabilný kúsok. Výrazné športové hodinky sú v tomto prípade veľmi žiaducím detailom. A trošku rozvernosti dodáva celému looku šatka vo vlasoch. Vráťme sa ale k saku. Jeho čiernotu rozbíja biela brošňa v podobe symbolu múdrosti - sovy.

 

Muži v čiernobielej


Aj medzi mužmi je to veľmi obľúbená "farebná" kombinácia, či už ide o samotné módne kúsky alebo doplnky. :-) Biely golier, ktorý vykukuje z poza čierneho svetru, vyzerá dobre na každom chlapovi a čo potom športová kombinácia s rozviazanými teniskami, ktoré dokážu oživiť aj ten najčiernejší outfit.

To sa nikdy neopozerá


Kúsky, ktoré by nemali chýbať v dámskom šatníku? No predsa klasické čierne nohavice a kvalitná biela košeľa. Tá naša vám z nohavíc len tak neutečie. :-) Outfit sme doladili business kabelkou, do ktorej sa hravo zmestí celý váš kozmetický arsenál vrátane obľúbeného parfumu. Výber topánok je jednoduchý, k tejto kombinácii idú ako pohodlné mokasíny, tak topánky na podpätku. Za nás majú ale väčšiu šťavu podpätky s páskami, ktoré pohodlne zafixujú chodidlo a bude sa vám v nich skvele chodiť zo schôdzky na schôdzku. K celkovému looku sa hodia šperky v minimalistickom štýle.

CK One - EDT
Až -35%
Calvin Klein
CK One - EDT
pozajtra u vás

All in black


V čom by ste sa viac cítili sami sebou? V outfitu ako čierna rebelka so sukňou so vzdušným kolovým strihom v kombinácii so športovou oversize mikinou a batôžkom? Alebo ako čierna mačka v zamatovom overalu s jednoduchými doplnkami? Odpoveď necháme na vás, ale v oboch outfitoch budete za čiernu krásku. :-)

CK Be - EDT
Až -15%
Calvin Klein
CK Be - EDT
pozajtra u vás