Poznáte to. Ráno sa zbodíte, a to posledné, na čo máte čas (a chuť) je stáť pól hodinu pred šatníkovou skriňou a vyberať si, v čom zas dnes vyrazíte. Proste máte pocit, že nemáte nič na seba... Ale nebojte, v našej novej inšpirácií vám tentokrát prezradíme, po akých kúskoch siahnúť tak, aby sa dali kombinovať medzi sebou, ale tiež behom jednej sezóny nevyšli z módy.

 

Keď sa vám nechce nič vymýšľať, je tričko s džínami a teniskami stávka na istotu? Nemusí to byť ale vždy nuda. Už dávno nie je kombinácia džínoviny tabu. Klasické džíny a košele v jednom odtieni k sebe tak akurát ladia. A naviac je to jeden z najvariabilnejších kúskov vôbec. Môžete si ju vziať na tričko a nosiť rozopnutú, zastrčenú, zaviazanú alebo napríklad okolo pasu. A čo doplňky? Ľadvinky zažívajú v poslednej dobe comeback. V pánskych outfitoch sú možno menej používanou variantou, čo je škoda. Uznajte, že aj našim drahým polovičkám pristane :-)

Elegantná alebo hravá. Aj taká môžete byť s jednou čiernou, na prvý pohľad možno až spoločenskou, sukňou. Zabudnite na zaužívané pravidlo, že sukňa sa hodí iba k lodičkám či balerínkam. Skvelo im to pristane aj s teniskami a verte, že sa do nich nie len kvôli pohodlnosti proste zamilujete. Bielu košeľu, krivák a džínovku máme doma určite každá. A presne tieto basic kúsky medzi sebou môžeme rôzne kombinovať. Pohrajeme sa s doplňkami, farebnými kabelkami alebo napríklad lodičkami.

 

Naša pleť aj vlasy si zaslúžia bezpochybne hýčkať. Ale už aj naše mamičky vedeli, že kúzlo krásnej pleti spočíva v správnej starostlivosti. Radi by ste vyskúšali niečo nové? Čo napríklad kozmetika Aveda alebo Caudalie, novinky v našom storimente pre neho aj pre ňu.

 

S vrškami v odtieni sivej si rozhodne nemusíte pripadať jako myška. Oživte ich výraznými doplňkami, sedí im to spolu. Skvelým tipom je napríklad značka #ballsmania. Farebná paleta živicových korálkov je naprosto úchvatná a s oblečením v neutrálných odtieňoch sa skvele doplní. U pánov sa očakáva osvedčená klasika v podobe striebra, chirurgickej ocele alebo kože. S extravaganciou sa môžu vyhrať napríklad v ponožkách, ktoré budú zladené s teniskami nenápadne vykukovať z nohavíc.

Páčila sa Vám naša inšpirácia? Podeľte sa s priateľmi o outfity s obľúbenými basic kúskami.