Škola základ života :-)

Skoro sa tomu nechce veriť, ale je to tak... prázdniny pomaly končia a je čas zahájiť prípravu na ďalší školský rok. Niekoho čaká prvé zoznámenie so spolužiakmi na strednej a iného zasa začiatok vysokej a búrlivý intrákový život :-) Jedno je však isté. Vyzerať štýlovo a urobiť dobrý prvý dojem je spoločným menovateľom všetkých študentov. A práve pre vás je tu nová módna inšpirácia.

Základ šatníka každého správneho študenta tvoria pohodlné kúsky, v ktorých sa cíti dobre v školskej lavici, na prednáškach i v knižnici. Jedným z nich sú perfektne padnúce džíny. Skúste ich nakombinovať trebárs so šedým dámskym blejzrom. Sačko vás zahreje pri štúdiu v chladnej knižnici a naviac nájde ďalšie uplatnenie pri skúškovom období. Trošku seriózny outfit potom stačí oživiť kvietkovanou blúzkou, ktorá je jasným znamením, že leto ešte nie je úplne na konci.

Ružovej ešte neodzvonilo


Je príjemné si ráno prispať, miesto toho, aby sme trávili množstvo času vymýšľaním, čo si dnes vezmeme na seba. Stačí skočiť do pohodlného a praktického overalu. Pokiaľ ho ešte doplníte o trblietavý náramok o náušnice, zaručene zaujmete svojich spolužiakov i spolužiačky. A čo by to bolo za vstup do školského roka bez nových tenisiek. Ktoré si vybrať? Conversky s denimovým vzorom sú priamo trefou do študentského štýlu.

A batohy? tie budú vždy trendové. Ide len o to nájsť ten správny, ktorý sedí perfektne na chrbte, je ľahký a k tomu vypadá štýlovo. Vyberte si trebárs farebne neutrálny, ktorý sa bude ľahko kombinovať s ďalšími módnymi kúskami z vašeho študentského šatníka a nájde využitie pri ďalších aktivitách.

Kocka, kváder, štvorec – geometria vám pôjde rýchlo


Tiež vás čas od času trápila geometria? výpočty obvodov a obsahov vás mučiť nebudeme. Radšej sa zameriame na kockované košele. :-) Vzpomeňte si na školské časy, na chlapca v kockovanej košeli sa predsa nedá zabudnúť. Tento nesmrteľný vzor sa perfektne hodí i na prvý školský deň. Na začiatku septembra je naviac leto stále ešte cítiť vo vzduchu, tak dajte šancu džínovým šortkám, ktoré kocky skvele doplnia.

I keď šiltovka do školy nepatrí, tak s batohom tvorí neprekonateľnú dvojicu. Nezabudnite ju ale pred vchodom dať dolu a nechať ju pekne v šatni. :-) Čo by vám ešte nemalo chýbať? No predsa hodinky. Čas v škole síce uteká pomalšie, ale predsa len uteká. Určite nechete prešvihnúť prestávku na obed :-) A do čoho sa na ten nový školský rok obuť? Biele plátenky snáď nikdy nič neprekoná. Image pohodára bude bez chybičky.

Na detailoch záleží


Taká maličkosť ako originálny náramok vám určite nesmie chýbať, chcete predsa urobiť dobrý prvý dojem a svoj septembrový model trošku oživiť. :-) Vlastne celý váš outfit môžete ľahko premeniť len výmenou doplnkou. Nabudúce hoďte cez rameno iný batôžtek, vymeňte prstienky, alebo niekedy miesto náramku nasaďte hodinky. A trebárs vám to s nimi dokonca školského roku utečie tzv. "coby dup" :-)

Máte vo svojom okolí nejakého školáka? Zdieľajte s nimi našu inšpiráciu.