Kto povedal, že obidve náušnice v páre musia byť rovnaké a líčenie má vyzerať prirodzene, akoby tam ani nebolo? Dajte si na chvíľu pauzu od dennodenných konvencií a doprajte si trocha hravosti. Práve v make-upe a doplnkoch je priestor, kde sa dá popustiť uzda fantázii. Veď aj dve rôzne náušnice k sebe môžu dokonalo ladiť. Originalita je skrytá v detaile. Výrazný make-up alebo napríklad asymetrické náušnice vám zaručia to, že upútate pozornosť na prvý pohľad.

 

Pretože práve u nás na Vivantise máme všetko – od kabelky po parfum, mohli sme sa naplno odviazať a kombinovať medzi sebou všetko, čo sa nám zapáčilo. :-)

 

My sme k výrazným náušniciam vo farbe žltého a ružového zlata vybrali ostro definované oči v jednoduchej bielej farbe. S obyčajnou bielou ceruzkou urobíte zázraky. Chce to len pevnú ruku a trpezlivosť. Vnútorné kútiky a pery môžete nechať len čisto nude a šperky perfektne vyniknú. Alebo sa odviažte ako my a pridajte trblietky a lesk, kam to len pôjde.

V prípade šperkov, ktoré sú zlaté alebo rose gold sa snažte líčenie držať v neutrálnych farbách, aby sa zbytočne nebilo s náušnicami. Šperky v týchto farbách sa perfektne hodia k opálenej pokožke, takže sú na leto ako stvorené.

 

Kedy inokedy sa treba odviazať než práve v lete! Experimentujte a dodajte svojmu looku o kvapku viac šťavy. Možností je nespočet. :-) Čo tak zabrúsiť do sekcie asymetrických náušníc?

 

 

 

 

Druhý look - strieborné trio zdanlivo neladiacich náušníc sme podporili výrazným modrým rúžom a očné viečka sme pokryli vrstvou trblietok. Ak vám modrý rúž v kozmetickom arzenáli chýba, vyskúšajte ceruzku na oči, urobí vám dosť podobnú službu ako práve rúž.

 

Základom všetkého je ale vždy kvalitný podklad. Či už budete chcieť pútať pozornosť na oči alebo na pery, dajte si záležať na tom, ako bude vyzerať vaša pleť. Ak vás netrápi mastná a problematická pleť, nešetrite rozjasňovačom a fixačným sprejom. Totálne zapudrovaná a matná pleť už dávno neletí.