Princípy ochrany súkromia na Vivantis.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 508

VANTAGE M zelený Limited Marathon Edition - M/L + čierny remienok ZADARMO 

Značka: Polar Kód: hPR234

Popis

Beriete svoj tréning naozaj vážne alebo sa dokonca športom živíte? Potom sú pre vás hodinky Polar Vantage M, ktoré vznikali v spolupráci s profesionálnymi športovcami, ako stvorené. Hodinky vás na prvý pohľad nadchnú vysoko odolným oceľovým puzdrom, farebným displejom, poctivým silikónovým remienkom aj skvelú výdržou batérie.

Ide o verziu s veľkosťou remienka M / L: hodí sa teda pre zápästie s obvodom 14 - 21 cm.

Hodinky sú dodávané v darčekovej sade spolu s náhradným remienkom textilného vzhľadu.

Precízne merania srdcového tepu

Hodinky disponujú vstavaným monitorom srdcového tepu Polar Precision Prim e. Jedná sa o technológiu, ktorá kombinuje optické meranie tepovej frekvencie s meraním z kontaktu s pokožkou, aby sa predišlo akýmkoľvek pohybovým artefaktom, ktoré by mohli narušiť signál tepovej frekvencie a vytvoriť nespoľahlivé údaje.

Trénuj ako profesionál

Ak trénujete na konkrétny cieľ, potrebujete vedieť, ako vám tréningy zaťažujú telo, aby ste našli rovnováhu medzi rôznymi typmi tréningu a odpočinkom. Hodinky Polar Vantage M ukazujú, aký účinok majú tréningové jednotky na vaše telo a ako to ovplyvňuje váš výkon. Training Load Pre meria, ako tréningy zaťažujú kardiovaskulárny systém (kardio záťaž), a tiež zohľadňuje, ako vyťaženie sa cítite (subjektívne záťaž).

Ak používate samostatný bežecký alebo cyklistický merač výkonu, získate tiež hodnotu tréningovej záťaže na svalovú a svalovej sústavu (svalová záťaž). Ak viete, ako je každá časť tela vyťažená, môžete si optimalizovať tréning a vypracovať si správny systém v správnom čase. Získate číselnú hodnotu, slovné hodnotenie a vizuálne stupnici s odrážkami pre každú tréningovú jednotku.

funkcia

Polar Precision Prim e: Sledujte tepovú frekvenciu z presného merania na zápästí i pri tréningoch v najnáročnejších podmienkach.

Training Load Pre: kvantifikujte záťaž z tréningu a zistite, ako vám tréning zaťažuje rôzne časti tela.

Bežecký index: Zistite svoju bežeckú hodnotu VO2max a sledujte, ako sa váš bežecký výkon zlepšuje.

Bežecký program: Získajte osobné a adaptívne tréningový plán, ktorý vyhovuje vám aj vašim cieľom.

Športové profily: Hodinky Polar Vantage M podporujú viac ako 130 rôznych športov. V aplikácii Polar Flow si do týchto športových hodiniek pridajte svoj obľúbený šport.

Metriky plávanie: Sledujte, ako sa zlepšujete v bazéne. Hodinky Polar Vantage M automaticky detekujú tepovú frekvenciu, plavecký štýl, odplávaniu vzdialenosť, rýchlosť, tempa a odpočinok. Preplávať vzdialenosť a počet temp možno sledovať aj vo vonkajšom bazéne.

Chytré kalórie: Zistite, koľko kalórií presne spálite počas tréningu podľa svojej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálne maximálnej tepovej frekvencie (HRmax) a intenzity tréningu.

Prínos tréningu: Získajte ihneď po tréningu motivujúce spätnú väzbu s popisom účinku danej tréningovej jednotky.

Nepretržité monitorovanie aktivity: Hodinky Polar Vantage M budú sledovať, koľko ste urobili krokov, akú ste urazili vzdialenosť, koľko ste spálili kalórií a ako ste spali a stanovia vám osobné ciele každodenné aktivity.

Stále merania tepu: Získajte komplexné náhľad na to, ako sa počas dňa chová vaše srdce. Stále sledovanie tepu umožňuje ešte presnejšie údaje o spálených kalóriách a aktivitách a informuje o najnižšej a najvyššej nameranej tepovej frekvencii daný deň.

Sleep Plus: Dobrý spánok vám pomôže výrazne zlepšiť regeneráciu a výkon. Polar Sleep Plus ™ automaticky detekuje dobu, množstvo a kvalitu spánku.

technické informácie

displej
Always ON nedotykový displej + 5 tlačidiel
1,2 ´´, rozlíšenie 240x240

batérie
230 mAh Li-pol batérie
Výdrž: až 30 hodín tréningu so zapnutou GPS a snímačom srdcovej frekvencie; až 1 týždeň každodenného použitia (2h tréning + snímač tepovej frekvencie); až 30 dní v pohotovostnom režime so sledovaním denné aktivity.

Podporované jazyky:
Čeština, angličtina, dánčina, fínčina, francúzština, holandčina, indonézština, taliančina, nemčina, nórčina, poľština, portugalčina, ruština, španielčina, švédčina, turečtina.

Náš tip

Návod na stiahnutie TU.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktov značky Polar, obráťte sa prosím na emailovú podporu: [email protected]

Poznámka

Hodinky sú dodávané s originálnou Polarkrabičkou Polar.

Parametre

Chronograf
Žiadny chronograf
Veľkosť
veľké (šírka 4 - 5,49 cm)
Záruka
2 roky
Typ strojčeka
Adaptér - napájanie zo siete
Puzdro
plast
Remienok
silikón
Farba remienka / ťahu
zelená - čierna
Sklo
plastové
Vodotesnosť
30 m - dážď
Váha
45
Rozmer
46 x 46 x 12,4 mm

Funkcie

Alarm
s funkciou Snooze - budík - vibrační
Ostatné
výškomer - Akcelerometer - GPS - tréningové funkcie - monitor srdcového tepu – integrovaný - krokomer - Bluetooth
Ukazovateľ dátumu
kalendár
Stopky
s presnosťou 1/100 sekundy
Timer
1x
Značka: Polar

Svetovo známa spoločnosť Polar je v súčasnej dobe najväčším subjektom vyrábajúcim športové prístroje, najmä monitory a merače tepovej frekvencie. Polar sa vždy snažil skĺbiť vedomosti a odborné znalosti fyziológov, elektronických inžinierov a počítačových vedcov, a porozumieť tak fyziológii ľudského tela. Prístroje Polar prestávajú byť výsadou vrcholového a profi športu a dostávajú sa do bežného života medzi najširšiu verejnosť.

Polar
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd