Princípy ochrany súkromia na Vivantis.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 508
Menu

VANTAGE M černý M/L

Značka: Polar
Farebné prevedenie (2):
Viac

Popis

Beriete svoj tréning naozaj vážne alebo sa dokonca športom živíte? Potom sú pre vás hodinky Polar Vintage V, ktoré vznikali v spolupráci s profesionálnymi športovcami, ako stvorené. Hodinky vás na prvý pohľad nadchnú vysoko odolným oceľovým puzdrom, farebným dotykovým Gorilla Glass displejom, poctivým silikónovým remienkom aj neuveriteľnú výdržou batérie.

Precízne merania srdcového tepu

Hodinky disponujú vstavaným monitorom srdcového tepu Polar Precision Prim e. Jedná sa o technológiu, ktorá kombinuje optické meranie tepovej frekvencie s meraním z kontaktu s pokožkou, aby sa predišlo akýmkoľvek pohybovým artefaktom, ktoré by mohli narušiť signál tepovej frekvencie a vytvoriť nespoľahlivé údaje.

Trénuj ako profesionál

Ak trénujete na konkrétny cieľ, potrebujete vedieť, ako vám tréningy zaťažujú telo, aby ste našli rovnováhu medzi rôznymi typmi tréningu a odpočinkom. Hodinky Polar Vantage M ukazujú, aký účinok majú tréningové jednotky na vaše telo a ako to ovplyvňuje váš výkon. Training Load Pre meria, ako tréningy zaťažujú kardiovaskulárny systém (kardio záťaž), a tiež zohľadňuje, ako vyťaženie sa cítite (subjektívne záťaž).

Ak používate samostatný bežecký alebo cyklistický merač výkonu, získate tiež hodnotu tréningovej záťaže na svalovú a svalovej sústavu (svalová záťaž). Ak viete, ako je každá časť tela vyťažená, môžete si optimalizovať tréning a vypracovať si správny systém v správnom čase. Získate číselnú hodnotu, slovné hodnotenie a vizuálne stupnici s odrážkami pre každú tréningovú jednotku.

funkcia

Polar Precision Prim e: Sledujte tepovú frekvenciu z presného merania na zápästí i pri tréningoch v najnáročnejších podmienkach.

Training Load Pre: kvantifikujte záťaž z tréningu a zistite, ako vám tréning zaťažuje rôzne časti tela.

Bežecký index: Zistite svoju bežeckú hodnotu VO2max a sledujte, ako sa váš bežecký výkon zlepšuje.

Bežecký program: Získajte osobné a adaptívne tréningový plán, ktorý vyhovuje vám aj vašim cieľom.

Športové profily: Hodinky Polar Vantage M podporujú viac ako 130 rôznych športov. V aplikácii Polar Flow si do týchto športových hodiniek pridajte svoj obľúbený šport.

Metriky plávanie: Sledujte, ako sa zlepšujete v bazéne. Hodinky Polar Vantage M automaticky detekujú tepovú frekvenciu, plavecký štýl, odplávaniu vzdialenosť, rýchlosť, tempa a odpočinok. Preplávať vzdialenosť a počet temp možno sledovať aj vo vonkajšom bazéne.

Chytré kalórie: Zistite, koľko kalórií presne spálite počas tréningu podľa svojej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálne maximálnej tepovej frekvencie (HRmax) a intenzity tréningu.

Prínos tréningu: Získajte ihneď po tréningu motivujúce spätnú väzbu s popisom účinku danej tréningovej jednotky.

Nepretržité monitorovanie aktivity: Hodinky Polar Vantage M budú sledovať, koľko ste urobili krokov, akú ste urazili vzdialenosť, koľko ste spálili kalórií a ako ste spali a stanovia vám osobné ciele každodenné aktivity.

Stále merania tepu: Získajte komplexné náhľad na to, ako sa počas dňa chová vaše srdce. Stále sledovanie tepu umožňuje ešte presnejšie údaje o spálených kalóriách a aktivitách a informuje o najnižšej a najvyššej nameranej tepovej frekvencii daný deň.

Sleep Plus: Dobrý spánok vám pomôže výrazne zlepšiť regeneráciu a výkon. Polar Sleep Plus ™ automaticky detekuje dobu, množstvo a kvalitu spánku.

technické informácie

displej
Always ON nedotykový displej + 5 tlačidiel
1,2 ´´, rozlíšenie 240x240

batérie
230 mAh Li-pol batérie
Výdrž: až 30 hodín tréningu so zapnutou GPS a snímačom srdcovej frekvencie; až 1 týždeň každodenného použitia (2h tréning + snímač tepovej frekvencie); až 30 dní v pohotovostnom režime so sledovaním denné aktivity.

Podporované jazyky:
Čeština, angličtina, dánčina, fínčina, francúzština, holandčina, indonézština, taliančina, nemčina, nórčina, poľština, portugalčina, ruština, španielčina, švédčina, turečtina.

Náš tip

Návod na stiahnutie TU.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom produktov značky Polar, obráťte sa prosím na emailovú podporu: [email protected]

Poznámka

Hodinky sú dodávané s originálnou Polarkrabičkou Polar.

Parametre

Chronograf
Žiadny chronograf
Veľkosť
veľké (šírka 4 - 5,49 cm)
Záruka
2 roky
Typ strojčeka
Adaptér - napájanie zo siete
Puzdro
plast
Remienok
silikón
Farba remienka / ťahu
čierna
Sklo
plastové
Vodotesnosť
30 m - dážď
Hmotnost
45
Rozmer
46 x 46 x 12,4 mm

Funkcie

Ostatné
výškomer - krokomer - Bluetooth - Akcelerometer - GPS - monitor srdcového tepu – integrovaný - tréningové funkcie
Stopky
s presnosťou 1/100 sekundy
Timer
1x
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd