Scott Cassell Deep Dive XS.1551

Značka: LuminoxKód: hLU016
Švajčiarskym hodinkám Luminox dôverujú americkí Navy SEALs viac ako 25 rokov! Hodinky Luminox si zamilovali outdooristi, športovci, ľudia s aktívnym... Popis a parametre
Farebné prevedenia (3)
Predĺžená záruka
Zadarmo
19,40 
25,90 
32,30 

646,60 

1 ks

Popis & parametre

Švajčiarskym hodinkám Luminox dôverujú americkí Navy SEALs viac ako 25 rokov! Hodinky Luminox si zamilovali outdooristi, športovci, ľudia s aktívnym štýlom života i nadšenci do extrémnych športov. Spoznajte aj vy na vlastnej koži ich mimoriadnu odolnosť, funkčnosť a hlavne spoľahlivosť.

Na vývoji týchto hodiniek sa podieľal sám Scott Cassell, expert proti terorizmu a dokonalý prieskumník, ktorý sa spolieha na hodinky Luminox v každej situácii.

Puzdro hodiniek je vyrobené z karbónu (carbonox), ktorý je 6x ľahší ako oceľ, 3x ľahšie ako titán, antialergický a veľmi odolný voči nárazom. Poteší aj jednosmerne otočná luneta. Na zápästí si hodinky pripnete odolným koženým remienkom, ktorý sa veľmi príjemne nosí. Špecialitou týchto hodiniek je výborná vodotesnosť 30 ATM, ktorá bez problémov zvládne aj naozajstné hĺbky.

Poznávacím znakom všetkých hodiniek Luminox je unikátny systém luminiscencia - ručičky a indexy sú doplnené o sklenené mikro trubičky naplnené tritiovými plynom, ktorý po nasvietení jasne žiari. S touto technológiou budete mať perfektne osvetlený ciferník ďalších 25 rokov. To všetko je kryté antireflexným zafírovým sklíčkom, ktoré si uchováva svoj jedinečný lesk po mnoho rokov. true

S hodinkami Luminox môžete ísť až na hranicu svojich možností a stále vás svojimi kvalitami neprestanú prekvapovať.

Základné parametre

Krajina pôvoduŠvajčiarské hodinky
Veľkosťveľké (šírka 4 - 5,49 cm)
ChronografŽiadny chronograf
Záruka2 roky
Typ strojčekaQuartz - batérie
Puzdrokarbón
Remienokkaučuk
Farba remienka / ťahučierna
Skloantireflexné - zafírové
Vodotesnosť300 m - potápanie
Hmotnosť91
Rozmer45 x 53 x 15 mm

Funkcie

Lunetajednosmerne otočná
Luminiscenciaručičky a indexy Luminox Light Technológie

Mohlo by Vás zaujímať

Sun - EDT
Až -28%Bestseller
Jil Sander
Sun - EDT
do 23.9. u vás
Egoiste - EDT
Chanel
Egoiste - EDT
do 23.9. u vás