Original Navy SEAL XS.3051.F

Značka: LuminoxKód: hLU020
Švajčiarskym hodinkám Luminox dôverujú americkí Navy SEALs viac ako 25 rokov! Hodinky Luminox si ale zamilovali aj outdooristi, športovci, ľudia s... Popis a parametre

Produkt nie je k dispozícii

Vyberte si prosím iné produkty Luminox
Ďakujeme za pochopenie

Popis & parametre

Švajčiarskym hodinkám Luminox dôverujú americkí Navy SEALs viac ako 25 rokov! Hodinky Luminox si ale zamilovali aj outdooristi, športovci, ľudia s aktívnym štýlom života i nadšenci do extrémnych športov. Spoznajte aj vy na vlastnej koži ich mimoriadnu odolnosť, funkčnosť a hlavne spoľahlivosť.

Original Luminox Navy SEAL hodinky boli prvýkrát predstavené v roku 1994 a stal sa z nich okamžitý bestseller. Od tej doby si hodinky Luminox vyžiadal nespočet elitných vojenských jednotiek po celom svete a Luminox ich nikdy nesklamal. Aj cez to, že sú hodinky navrhované pre elitnej jednotky, v každodennom živote obstojí aj na výbornú - skvele doplnia každý športovejší outfit.

Puzdro hodiniek je vyrobené z karbónu (carbonox), ktorý je 6x ľahší ako oceľ, 3x ľahšie ako titán, antialergický a veľmi odolný voči nárazom. Poteší aj jednosmerne otočná luneta. Na zápästí si hodinky pripnete kvalitne spracovaným a hlavne odolným koženým remienkom, ktorý sa veľmi príjemne nosí. Vďaka vodotěnosti 20 ATM sa s hodinkami môžete aj hlbinne potápať.

Poznávacím znakom všetkých hodiniek Luminox je unikátny systém luminiscencia - ručičky a indexy sú doplnené o sklenené mikro trubičky naplnené tritiovými plynom, ktorý po nasvietení jasne žiari. S touto technológiou budete mať perfektne osvetlený ciferník ďalších 25 rokov. true

S hodinkami Luminox môžete ísť až na hranicu svojich možností a stále vás svojimi kvalitami neprestanú prekvapovať.

Základné parametre

Krajina pôvoduŠvajčiarské hodinky
Veľkosťveľké (šírka 4 - 5,49 cm)
ChronografŽiadny chronograf
Záruka2 roky
Typ strojčekaQuartz - batérie
Puzdrokarbón
Remienokkaučuk
Farba remienka / ťahučierna
Sklominerálne
Vodotesnosť200 m - potápanie
Hmotnosť56
Rozmer44 x 52 x 12 mm

Funkcie

Lunetajednosmerne otočná
Luminiscenciaručičky a indexy Luminox Light Technológie

Mohlo by Vás zaujímať

Sun - EDT
Až -28%Bestseller
Jil Sander
Sun - EDT
do 23.9. u vás
Egoiste - EDT
Chanel
Egoiste - EDT
do 23.9. u vás