Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie ZDARMA
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 508

Garmin Vívomove Optic Sport Rose Gold (velikost S/M)

Kód produktu: hGR055

Garmin Vívomove Optic Sport Rose Gold (velikost S/M)

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty značky Garmin .
Ďakujeme za pochopenie.

GarminVívomove Optic Sport Rose Gold (velikost S/M)217.30out_of_stock

Popis:

 

 

Originálne popis:

Štýlové hodinky značky Garmin s elegantným silikónovým remienkom. Garmin vívomove sú predovšetkým štýlové hodinky, ktoré okrem iného merajú mieru pohybu a kvalitu spánku a svoju pozíciu bežných hodiniek dokazujú i svojou výdržou. Hodinky majú klasické ručičky, ružovo pozlátený ciferník je ale doplnený o digitálny displej, na ktorom môžete zobraziť profily aktivít ako je beh, chôdzu, silový tréning a kardio. Hodinky tiež disponujú snímačom srdcového tepu, ktorý okrem iného zaznamenáva mieru stresu a kvalitu spánku. Hodinky dokážu podľa vašej nameranej aktivity odhadnúť váš fitness vek a vy sa môžete tak neustále zlepšovať. Vďaka svojej odolnosti proti vode ho nemusíte dávať dole z ruky ani v priebehu blížiacich sa dovoleniek. Skvelou vychytávkou je ovládanie hudby či notifikácia z mobilného telefónu zobrazené na displeji.

 

Mobilná aplikácia Garmin Connect Mobile slúži ako kalendár pre ukladanie dát z hodiniek Garmin vívomove. Po pripojení hodiniek k chytrému mobilnému telefónu (Android, iOS, Windows Phone) dôjde k prenosu zaznamenaných dát z hodiniek do mobilnej aplikácie. V aplikácii potom prehľadne vidíte históriu, koľko krokov ste prešli za deň, týždeň, mesiac, rok, ako dlho trval a ako kvalitný bol váš spánok, prípadne ktoré časti dňa ste boli aktívni alebo naopak Neaktívny. Všetky dáta môžete podrobne analyzovať, alebo zdieľať so svojimi blízkymi. S nimi sa môžete súčasne porovnávať alebo dokonca súperiť, kto sa za deň / týždeň bude viac hýbať.

Náš tip:

Návod na stiahnutie TU.

Poznámka:

Hodinky sú dodávané s originálnou krabičkou Garmin.

Značka:

Garmin

Hodinársky slovník

Parametre

Chronograf :Žiadny chronograf
Veľkosť :veľké (šírka 4 - 5,49 cm)
Záruka :3 roky (2 + 1 ZDARMA)
Typ strojčeka ?Typ strojčekaAutomat - naťahovanie hodiniek pohybom ruky.
Citizen EcoDrive - revolučný systém solárneho napájania (už žiadne výmeny batérií).
Fossil Twist - Hodinky obsahujú dva stojčeky. Sekundovú ručičku poháňa automat, hodinová ručička s minutovou sú poháňané quartzových strojčekom.
Naťahovacie - naťahovanie hodiniek otáčaním korunky.
Quartz – batérie - elektronický strojček napájaný batériou
Quartz - solárne napájanie - elektronický strojček napájaný svetelnou energiou..
Seiko kinetic - automatu podobný systém napájania, ale časť energie je ukladaná do záložného zdroja, čím je zaručena dlhšia rezerva chodu.

viac informácií o strojčekoch nájdete v hodinárskom slovníku.
:
Adaptér - napájanie zo siete
Rezerva chodu :120 hodin
Puzdro :oceľ - pozlaceno - s PVD povlakom
Remienok :silikón
Farba remienka / ťahu :biela
Sklo ?Sklo Antireflexné sklo - . Sklo ošetrené proti tvorbe odleskov. Ciferník je tak dobre čitateľný aj na priamom svetle..
Hardlex - Tvrdené minerálne sklo s povrchom upraveným proti poškrábaniu (patentované ®Seiko Corporaction).
Minerálne sklo - Sklo so zmesou kremeňa. Tvrdost je vyššia než u akrylátového sklíčka..
Plastové sklo - Akrylátové sklíčko, obsahujú ho všetky modely, pokiaľ nie je uvedené inak. Využíva sa predovšetkým na detské typy..
Zafírové sklo - Zafírové sklíčko je syntetický zafír, teda priehľadná verzia korundu. Jedná sa o najtvrdší druh skla, ktorý sa na hodinkách používa.Neznamená to však, že sa nedá poškriabať, je len proti oteru a vrypom najviac odolné.
Sférické sklo - Sklo vypuklé do tvaru šošovky, ktorý zaisťuje lepšiu čitateľnosť ciferníku.
Minerálne sklo so zafírovou vrstvou - Základom je mineráílne sklo, ktoré je potiahnuté zafírovou vrstvou. Táto vrstva robí sklíčko odolnějším proti poškriabaniu, ale nie je úplne nepoškriabateľné.
:
minerálne
Vodotesnosť ?VodotesnosťUvedená hodnota zodpovedá stupni vodotesnosti. Viac informácíí je uvedených v tabuľke vodotesnoti v hodinárskom slovníku. :50 m - sprchovanie
Váha :56 g
Rozmer ?RozmeryRozmery hodiniek sú merané takto:šírka púzdra bez korunky x výška púzdra x hrúbka púzdra. Popis merania hodiniek aj s obrázkami nájdete v hodinárskom slovníku. :42x46x12 mm

Funkcie

Ostatné :Bluetooth, krokomer, monitor srdcového tepu – integrovaný, monitorovanie spánku, notifikácia z mobilného telefónu
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd