loading
loading
 
Nájdených 138 produktov

+Filter

Cena

EUREUR

OdDoEUR

Skryť

Farba remienka / ťahu

Farba ciferníku

Šírka remienku

Vymazať

Nájdených 138 produktov

Radiť podľa:

Hore

123

Nájdených 138 produktov

Inteligentné hodinky vám uľahčí život.

Vyberáte hodinky a nemôžete sa rozhodnúť pre tie pravé, pretože žiadne nevie to, čo potrebujete? Máme pre vás jednoduchú odpoveď, skúste chytré hodinky! Po chytrých mobiloch prichádzajú na rad chytré hodinky, ktoré majú mnoho vychytávok, navyše dobre vyzerajú. Pokiaľ si potrpíte na kvalitné hodinky a moderný dizajn, potom sa nechajte inšpirovať šikovnými hodinkami.

Nákup, ktorý sa oplatí
Medzi priekopníkov chytrých hodiniek patria značky Samsung, Motorola a Sony. V súčasnej dobe je však ponuka omnoho bohatší. Čím vlastne chytré hodinky zaujmú? Od bežných hodiniek sa líšia na prvých pohľad. Hoci základné dizajn trochu kopíruje niektoré luxusné hodinky, displej je väčšia a dotykový. V podstate ide o doplnok k šikovnému telefónu, lebo chytré hodinky vám uľahčí jeho používanie. Je teda zrejmé, že pôvodná funkcia hodiniek, ako ukazovateľ času, je už dávno prekonaná.

Ponuka chytrých hodiniek
V našej ponuke dominujú chytré hodinky značky Samsung. Samsung prináša obľúbenú sériu Samsung Gear. Ide o hodinky, ktoré majú nadčasový dizajn. Upozorní vás na každú udalosť vo vašom mobilnom telefóne. Pripojenie funguje cez Bluetooth. Hodinky sú veľmi odolné a praktické.
Športový dizajn prinášajú chytré hodinky značky Cookoo. Parametre sú podobné ako u Samsungu. Hodinky však majú trochu iný vzhľad. Môžete skrz ne prijímať alebo odmietať telefónne hovory, čítať sms správy.
Ponuku chytrých hodiniek uzatvára značka Sony , ktorá prináša hodinky SmartWatch. Rozširujú možnosti programu Android.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Vyberajte z 44 586
produktov
od kabelky po parfum
x
prvni