Vy ste v móde


Ano, vy ste v móde. Nie je to o trendoch, nie je to o známych osobnostiach a o diktovaní fashion značiek. Je to o vás. Tým sa aspoň vo Vivantise riadime. Záleží nám na tom, aby ste sa cítili dobre, v pohode, sami sebou.

Zhodou okolností sme narazili na človeka, ktorý to vidí jednoznačne rovnako. Neriadi sa tým, čo je zrovna trendy, občas pláva proti prúdu a vždy sa snaží zostať sám sebou. O kom je reč? Predstavujeme vám blogerku Tess Kratochvílovú.

 

Malé veľké prekvapenia


Tess ale nie je to jediné, čo je u nás nové. Pripravili sme si pre vás okrem prehľadnejších, zaujímavejšie a celkovo jednoducho peknejšie stránky vašich obľúbených inšpirácií :-)

Ako ste si už u nás zvykli, každý týždeň zameriame pozornosť na niečo iné. Budeme vám i naďalej prinášať fashion stories s inšpiratívnymi ľuďmi, predstavovať niektorých z vás, našich zákazníkov, a pravidelne chystať nové témy, ktoré by vás mohli zaujímať. Skrátka začiatok nového týždňa sa vám budeme vždy snažiť spríjemniť zaujímavou inšpiráciou. 

Na čo sa ešte môžete tešiť? Každý týždeň sa vás budeme pýtať na názor ohľadne vašeho módneho vkusu a vy zaň budete môcť vyhrať štýlové kúsky. Dúfame, že vás jednoducho budeme baviť :-)

Pôvodne fashion blogerka...


Ale teraz späť k Tess. Tess je 25 ročná blogerka, pôvodom z Prahy, ktorá študovala fotografiu a hrá v čiernom divadle. Asi pred šiestimi rokmi začala blogovať a najskôr sa zameriavala len na módu. Chcela ju zdielať s ľuďmi, ukázať, v čom sa ona sama cíti sama sebou.

Jej štýl sa samozrejme časom menil Dnes dáva prednosť jednoduchým outfitom, pohodlným strihom. Najčastejšie ju stretnete v čiernej farbe, teniskách, niekedy pridá výrazný doplnok a občas má náladu i na niečo bláznivé. Drží sa ale zásady, že menej je viac.

... ktorá sa nebojí povedať svoj názor


Módou to všetko ešte len odštartovalo... Jej fanúšikov začal zaujímať i jej pohľad na úplne obyčajné témy. A tak sa stala blogerkou, ktorá sa otvorene vyjadruje k čomukoľvek, čo ju zaujíma a k čomu má čo povedať. Nebojí sa ani kontroverzných tém. Dopredu ráta s tým, že reakcie budú kladné i záporné, ale o tom to je.

Snaží sa svojim chovaním búrať pozlátko sociálnych sietí. Snaží sa o to, aby sa ľudia, čo ju sledujú, nebáli byť sami sebou a nenasadzovali si zbytočne nejakú masku, ktorá i tak dlho nevydrží a časom spadne. Je pre ňu dôležité, aby človek zostal taký, aký je. Na nič sa nehral a okolo seba len hľadal novú a novú inšpiráciu.

Podeľte sa s priateľmi