Poznáte tiež ten vnútorný súboj vašich ja, či si ten vysnívaný kúsok kúpiť alebo nie? „Ako už zase?“ ozýva sa vaše starostlivé ja. „A čo tak kurz angličtiny?“ oponuje pracovité ja. Každé má svojim spôsobom pravdu, ale... Kedy ste sa naposledy odmenili? Doprajte si niečo pekné, vy si to predsa zaslúžite. U nás si totiž vyberie každé vaše ja. Od kabelky po parfum :-)

Chcete si urobiť radosť práve dnes? No a :-) Či už to bude len maličkosť alebo hodinky, po ktorých túžite už dlho, nemusíte čakať na špeciálnu príležitosť. Vždycky je ten pravý čas, potešiť sa niečim pekným. Odo mňa a pre mňa :-)

Chystáte sa do víru veľkomesta, mrknite na seba do zrkadla a v tú chvíľu sa objaví vaše párty ja. Jeho jediná starosť je, aký super outfit si vziať na seba, aby na večierku zažiarilo. Potešte ho šatami s odvážnejším vzorom, dokonalými topánkami na podpätku a šperkami čo sa budú blýskať vo svetlách reflektorov pri divokom tanci. PS: Červený rúž je nutnosť. :-)

 

 

Poznávate vaše ja, zapálené na 100 % do práce? Áno? Aj toto ja sa potrebuje tiež niekedy odmeniť niečim iným, než sú kurzy angličtiny a ďalší osobný rozvoj. :-) Kvalitná business kabelka či dokonalý parfum budú skvelou investíciou. A čo trebárs hodinky, ktoré vám hneď na prvý pohľad povedia, že pracovná doba už skončila a je čas zdvihnúť kotvy a vyraziť domov, či za zábavou.

Tie najlepšie parfumy a kozmetika pre všetky vaše ja

Tiffany & Co. - EDP
-7%
Tiffany & Co.
Tiffany & Co. - EDP
do 22.9. u vás


Aj keď vás pri starostlivosti o rodinu ovláda vaše starostlivé ja, stále to môžete byť vy. Síce nemáte toľko času myslieť na seba, ale je fajn, vedieť sa odmeniť. A čo je pre vaše starostlivé ja najväčšou odmenou? Čas, kedy si môže odpočinúť a mať tiež chvíľku pre seba. Trebárs ošetrujúca kozmetika alebo drobučký šperk si dnes určite zaslúžite ;).

Už ste dnes odmenili vaše ja? Nie? Tak poďte do toho s nami a zdieľajte túto inšpiráciu. :-)