Nechcem to, čo potrebujem. Chceme to, čo chceme.

Vybrať darček žene – to je to, o čo tu beží. Zdá sa, že to predsa nemôže byť tak ťažké. Ale aj tak každý rok mnohí z nás rozbaľujú pod stromčekom panvicu, obvyklé obliečky alebo odšťavňovač. A pritom je to tak jednoduché. Nikto predsa nechce dostať k Vianociam niečo praktické, čo potrebuje. Všetky ženy túžia po tom, čo proste a jednoducho chcú. :-)

Niektorým sa to stáva tak často, že keď pod stromčekom nenájdú už tretiu sadu nožov, považujú to v podstate za vianočný zázrak. Pýtate sa, čo s tým? Ako zistiť, čo ženy skutočne chcú? Opýtajte sa ich kamarátiek. Preskúmajte im šatník, alebo nastavte uši a proste im chvíľku načúvajte. Nenaznačovala vám v poslednej dobe, ako má rada kožu? Tak verte, že vás tým nechcela upozorniť, ako by ocenila nové sedlo na bicykel.

Pohoďáčka, ktorá miluje zvieratá

 

Posolstvo o (ne)podarených darčekoch s nami budú šíriť tri ženy, ktoré sa stali tvárami našej tohtoročnej vianočnej kampane.Prvou z nich je rodáčka z Pardubíc Kateřina Sedláková. Kačka je herečka, žiari v muzikáloch a poznať ju môžete tiež ako vokalistku Báry Polákovej. Jej práce je pre ňu splneným snom.

Kačka má to šťastie, že vždycky dostáva tie najlepšie darčeky, takže predstieraná radosť napríklad z vŕtačky sa jej skutočne netýka. :-) A aký je jej tip, pre tých z vás, ktoré už niečo podobného zažili? Naznačujte a dúfajte, že to vaši blízki pochopia a darujú vám trebárs vysnený parfum. Aj keď Kačke urobí vždycky radosť knižka. Sama o sebe hovorí, že je klasický knihomoľ. :-)

Hlavne nech to voniaZaručujeme vám, že s tým správnym parfumom, máte u každej ženy vyhrané. Sú totiž len dve veci, ktoré si ženy nerady kupujú samy. A parfumy sú jednou z nich. Navyše čuch zo všetkých zmyslov najlepšie vyvoláva spomienky. Preto Keď si privonia k parfumu, ktorý ste jej daroval, spomenie si zaručene na vás. :-) Neskúšajte ale moc experimentovať. Ženy totiž veľmi dobre vedia len, čo chcú, ale tiež čo im skutočne vonia. Tak skontrolujte poličky v kúpeľni a zistite, v ktorom flakóniku už moc neostáva.

Kreatívna duša s vášňou pre divadlo

 

Ďalšou predstaviteľkou smutnej dievčiny je Katarína Mikulová. Poznať ju budú hlavne divadeilní nadšencovia. Katka totiž žiari v niekoľkých predstaveniach Městského divadla v Brne. Vždycky spievala, a tak ju jej koníček priviedol až k muzikálovému herectvu. A všetkým, ktorí by chceli tento rok Katke urobiť radosť radíme, že s kozmetikou u nej iste nešľapnete vedľa.

Oceňte ju šperkom

 

Druhou vecou, ktorú si ženy nerady kupujú samy, sú šperky. To ale neznamená, že ich nerady nosia. Šperk je totiž niečo ako medaila. Tak sa svoju milovanú nebojte oceniť. :-) Zapamätajte si, že s perlou v podstate nemôžete urobiť chybu. Šperk je tu preto, aby ukázal na originalitu tej, ktorá ho nosí. Náušnice môžu byť kľudne každá iná. Prstienok by ju mal čo najviac vystihnúť. Keď sa na neho pozriete, mali by ste si ju vybaviť takú, ako ju poznáte len vy. S veľkosťou si nelámte hlavu, s tou Vám poradíme. Vianoce sú proste ideálnou príležitosťou pre to, obdarovať ženu vášho života šperkom. Buďte si istí, že aj malá krabička dokáže urobiť veľkú radosť. :-)

Výrazný rúž a jazz


Tak by sme mohli popísať Adélu Blažkovú. Vy si ju možno ešte budete pamätať pod menom Michálková, keď v roku 2013 predviedla neuveriteľný výkon v súťaži Hlas Česko Slovenska. Aktuálne ju ale najviac zamestnáva jej ani nie ročný syn, ktorý s nami trávil dni na pľaci pri príprave tohtoročnej vianočnej kampani. :-)

Povolanie speváčky si Áďa vybrala, pretože tým spojila prácu aj zábavu dohromady. Sama tiež priznáva, že rada dlho spí, takže výhodou je, že koncerty sa konajú až večer. :-) A čo by Adél tento rok skutočne potešilo? Zimné korčule. „Tie, ktoré mám po maminke, sú krásne retro, ale už sa na lade trošku kymácam. Ak to teda nie je spôsobené mojou jazdou. To by totiž znamenalo, že ma nové korčule nezachránia,“ vysvětlila nám Adéla svoje tohtoročné želanie. :-)

Darujte čas

 

Investujte do toho, aby vaša žena vedela, kedy je čas vypraviť sa do práce, ale tiež kedy je čas vypnúť a mať chvíľku len a len pre seba... Alebo pre vás. Hodinky sa tak ľahko stanú miláčikom každej ženy. Budú jej totiž pripomínať, koľko času ostáva do okamihu, kedy sa s vami opäť stretne. :-) Všetky ženy vám bez nátlaku priznajú, že sú tak trochu straky. Preto ich iste oslnia hodinky s ciferníkom vykládaným blyšťavými kamienkami. Ak sú tie kamienky navyše trebárs od Swarovski, tak máte v podstate vyhrané. Štipka luxusu totiž ešte nikomu neuškodila. :-)

 

Ak ste dočítali našu novú fashion story až sem, neunikne vám exkluzívna ochutnávka toho, na čo sa môžete tešiť začiatkom novembra. PS: Nechcem to, čo potrebujem. Chceme to, čo chceme.

Tak čo? Už viete, čo vaša milá dostane tento rok od Ježiška? Ak stále tápate, tak pre vás máme poslednú radu. Pozrite sa na tie najlepšie tipy na darčeky pre ženy a mužov a choďte radšej na istotu. Darčeky, ktoré skutočne potešia, nájdete na Vivantis.sk. Od kabelky po parfum. :-)

Tešíte sa už na Vianoce? Tak to zdieľajte s Vašimi priateľmi.