Tie najkrajšie chviľky v živote

Čo si vybavíte, keď sa povie leto? Plavková sezóna, zmrzlina, dovolenka pri mori...
A pokiaľ je vám medzi 20 a 40, tak možno sa vám s letom spojuje i účasť na svadbách. Tých je totiž obzvlášť v horúcich letných mesiacoch požehnane.

Ani nás svadobná téma nemohla minúť. Závoj ani smoking u nás nenájdete, ale svadobných hostí dokážeme vyladiť na jednotku. A aby sme svadobnú tému predstavili, ako sa patrí, vydali sme sa za odborníčkami na slovo vzatými, Veronikami, ktoré v minulom roku spustili projekt Life Moments.

O čo ide? Budúci manželia za nimi prídu, povedia, v akom štýle si prajú svoju svadbu a dievčatá potom sypú návrhy. Zaistia svadobné oznámenia, dokorácie, fotografa, catering, kľudne i samotné miesto. Nesústredia sa ale len na prípravy, so všetkým pomôžu i v priebehu svadobného dňa. Kedykoľvek je potrebné niečo zariadiť, zorganizovať, stačí sa obráiť na dve rovnako oblečené sympatické kamarátky a ony už prídu s riešením. :-)

Nomade - EDP
Bestseller
Chloé
Nomade - EDP
pozajtra u vás
Dámske náušnice z bieleho zlata 231 001 00278 07
S darčekom
Brilio
Dámske náušnice z bieleho zlata 231 001 00278 07
pozajtra u vás

Plnia akékoľvek priania na počkanie

 

Teraz si možno hovoríte, v čom sú iné než svadobné agentúry? Veroniky majú jedno zásadné krédo – žiadnu svadbu nerobia rovnakú. Každá musí byť svoja, od svadobných oznámení až po dekorácie. Čokoľvek si svadobčania vymyslia, to zrealizujú. Life Moments skrátka nerieši, či má byť svadba ( alebo kľudne i narodeninová oslava) v lese alebo na zámku, prispôsobia sa všetkému do posledného detailu. Prefarbia trebárs i fľaše s pitím.

Ako to všetko zvládajú? Jednoducho. Jedna Verča je organizačná jednotka, druhá tou kreatívnou. Jedna z kamarátok pracovala ako produkčná a pretože vedela všetko zariadiť a zohnať, obracali sa na ňu známi s prosbou o pomoc pri svadbe. Druhá polovica tohoto dua zase radšej tvorí rukami, lieta hlavou v oblakoch a prichádza s nevšednými nápadmi. A naviac na to nie sú samy – ich spoločný kamarát Martin vyrobí na čokoľvek si spomenú – z dreva, kovu, od baru až po slavobránu. Páči sa vám drevený rustikálny štýl? Tento "pánsky" bar je jedným z jeho posledných výtvorov.

Skrátka - dievčatá sa perfektne doplňujú. V určitých rysoch sú sami sebou sebe protipólom, ale navonok pôsobia ako dvojčatá. Dokonca si ich ľudia i pletú. Ale vlastne je to možno skôr preto, že sú na svadbách vždy rovnako oblečené :-) A keď sa zrovna neladia podľa témy veselky? Cítia sa samy sebou skôr v džínoch, tielku a džínovej bundičke.​​​​​​​

Goldea The Roman Night - EDP
Až -19 %
Bvlgari
Goldea The Roman Night - EDP
pozajtra u vás
Dámsky prsteň s kryštálmi 229 001 00668 07
S darčekom
Brilio
Dámsky prsteň s kryštálmi 229 001 00668 07
pozajtra u vás

Skrýša pre najcennejšie poklady


Stáva sa to práve pri veľkých životných udalostiach – mamička vám dá zásnubný prstienok po prababičke, svokra retiazku s príveskom, ktorá sa v rodine dedí z generácie na generáciu. K tomu pripočítajte prsteň zásnubný, 2 snubné a teraz je otázkou kam s nimi? Takéto cennosti si zaslúžia viac než miesto v šuflíku. Mohlo by im to pristať trebárs v uzamykateľnej elegantnej šperkovnici s niekoľkými priehradkami a šuflíkmi. Svoje miesto si v nej nájdu okrem šperkov trebárs i hodinky.

V čom vyraziť na letnú svadbu?

 

Chystáte sa v lete na svadbu, ale len v roli hostí? Organizovanie a plánovanie sa vás týkať nebude, stačí zladiť šaty s drahou polovičkou a vyraziť si užiť ten veľký deň vašich blízkych. Ale i výber šiat môže byť niekedy oriešok... Určite je nutné najskôr skontrolovať, či je daný dresscode a podľa toho potom vyberať.

Veľká časť letných svadieb sa odohráva vonku, na čerstvom vzduchu, pri vode a v takom prípade nie je na mieste príliš formálny odev. Pre letné mesiace sa hodia svetlé farby a trebárs i kvetinové vzory. Pokiaľ patríte medzi menej odvážne, stačí mať drobný vzor trebárs len na kabelke, i tá dokáže váš svadobný model parádne osviežiť. K jednoduchým šatám môžete zvoliť zaujímavé šperky alebo hodinky a perfektný outfit je na svete. A topánky? Z vlastnej skúsenosti doporučujeme podpätok radšej nižší. :-) Predsa len v črievičkách budete tráviť celý deň, ktorý si určite chcete užiť a cítiť sa pri tom sami sebou.​​​​​​​

Miu Miu L’Eau Rosée - EDT
Miu Miu
Miu Miu L’Eau Rosée - EDT
pozajtra u vás
Cestovné krepovacie styler BabyCrimp BAB2151E
BaByliss PRO
Cestovné krepovacie styler BabyCrimp BAB2151E
pozajtra u vás
Be Mindful Woman - EDT
Tom Tailor
Be Mindful Woman - EDT
pozajtra u vás
Ošetrujúci olej pre lesk a hebkosť vlasov Oil Reflections (Luminous Smoothening Oil) 100 ml
Bestseller
Wella Professionals
Ošetrujúci olej pre lesk a hebkosť vlasov Oil Reflections (Luminous Smoothening Oil) 100 ml
momentálne nedostupné

Máte vo svojom okolí niekoho, koho by naša svadobná fashion story mohla potešiť? Zdieľajte ju so svojimi priateľmi.