Ako sa narodí kabelka

 

S Darinou Ermisovou, návrhárkou a zakladateľkou značky slovenských kabeliek Dara bags, sme sa zišli tesne pred jej druhým pôrodom. Tešili sme sa, že blížiace sa Deň matiek oslávime tematickú Fashion story a to sa nám podarilo :-)

Príbeh o Dara bags, ktoré sa narodili počas prvého tehotenstva, pozná takmer každá žena, ktorá týmto originálnym kúskom prepadla. Mohlo by sa zdať, že ďalším tehotenstvom sa povestný kruh uzavrie a príbeh bude mať svoj šťastný koniec, ale on je to vlastne len ďalší začiatok ... Krásny a inšpiratívne začiatok.

Na krídlach vážky

Milovníčky športového minimalizmu

Nad svoje vlastné očakávania si Darina zamilovala šaty s vážkami od Smashed Lemon v kombinácii so svojou obľúbenou džínsovú bundou. Bežne totiž oblieka športové a pohodlné kúsky. Ale keď už sa vydá do spoločnosti, ide rozhodne v šatách a v lodičkách a to najlepšie červených a na pekelne vysokom podpätku.

Než otehotnela, prepadla silovému trojboji. Za ženou, ktorá zdvihne činku väčšie, než je ona sama, by asi málokto hľadal návrhárku kabeliek ... Možno aj vďaka tomu Darina úplne rozumie tomu, ako je krásne #bytsamsebou a vykuknúť zo spoločenskej škatule.

Limitky pre Vivantis

Už dlho sme túžili po vlastnej kolekcii kabeliek od Dariny. A teraz ich máme. A sú boží. Sú zlaté. Inšpirujú vás k tomu, že môžete byť sami sebou a keď chcete mať zlatú kabelku, tak si ju jednoducho kúpte. Konzervatívny môžete byť zase niekedy inokedy. Teraz je čas sa ukázať a zažiariť a s kabelkami by Dara bags for Vivantis vám to pôjde samo.

 

Kabelky, s ktorými vystúpite z davu

Darininy kabelky sú unikátne každým cólom. V ostravskej dielni sa rodí kúsky nových tvarov a rozmerov s veľmi originálnymi potlačami. Každý kúsok je šitý s láskou a porozumením, v každej kabelke nájdete kartičku s podpisom krajčírky, ktorá vám ju vlastnoručne ušila. A aj to robí z Darininých kabeliek kúsky, ktoré nevyvážíte zlatom. Láska, ktorá je zašitá v každom švu každej kabelky.

Každá je iná, každá je originál, presne ako ženy, ktoré ich nosia. A aj to je posolstvom Dariny, mamičky dvoch detí a jednej českej značky. Buďte originál a buďte sami sebou. Kópií je všade dosť ...

Chic a elegantná aj v 9. mesiaci

Backstage z Ostravy

Za Darinou Ermisovou sme sa vydali do Ostravy, čo nebola z Chrudimi úplne krátka cesta. Ale rozhodne stála za to. Prezreli sme si miesto, kde sa rodí každá kabelka, od návrhu po vlastnej ušitie. Spoznali sme aj Darinin tím, ktorý je z 99% tvorený sympatickými a skvelými ženami. Ďakujeme za skvelý deň. Radi prídeme zas :-)