Ako vyzerá taká pánska klubovňa?


Ženy chodia na kozmetiku, ku kaderníčke, na nechty ... Kam ale majú chodiť muži? Predsa do Barber shopu. Ísť si nechať upraviť fúzy alebo vlasy, oddýchnuť si, dať si pohárik niečoho dobrého a pri tom si priateľsky porozprávať o typických chlapčenských témach znie ako skvelý relax, no nie?

Pánske holičstvo má dlhú tradíciu, predstavte si typický americký podnik, tridsiate roky minulého storočia, chlapíka so zásterou a britvou. Aj na Slovensku sme ich mali, ale tak nejak sa časom vytratili...

A možno vám neuniklo, že táto tradícia opäť ožíva. Na uliciach (nielen hlavného mesta) sa objavujú podinky, v ktorých páni pánom upraví a zastrihnú fúzy i vlasy. Barber shop je v podstate taká mužská klubovňa, kam muži chodia relaxovať a ženy majú väčšinou prísny zákaz vstupu (teda pokiaľ nejdú kúpiť poukážku svojmu mužovi, bratovi alebo trebárs kamarátovi).

Fahrenheit - EDT
Bestseller
Dior
Fahrenheit - EDT
do 28.9. u vás

Špeciálna starostlivosť pre mužov


Spolu s rozširovaním výhradne pánskeho kaderníctva prišla aj revolúcia v pánskej kozmetike a konečne sa objavujú špeciálne vychytávky priamo pre starostlivosť o pánske vlasy a fúzy.

Ak chcete, aby váš zbrusu nový účes aj strih vašich fúzov držal tvar a vlasy aj fúzy vypadali perfektne, je potreba hlavne starostlivosť pravidelná. Našťastie je tu množstvo kvalitných značiek, ktoré sa o všetko postarajú. Jednou z nich je aj American Crew, ktorá bola vytvorená mužom priamo na mieru. Či už sa jedná o upokojenie pleti po holení, fixáciu účesu alebo keď chcete, aby vaše fúzy boli lesklé, hebké a na dotyk jemnejšia ...

Akokoľvek sa to moc často a nahlas nepriznáva, aj muži radi vyzerajú pekne a starajú sa o svoj zovňajšok :-)

Extrémne antiperspirant v spreji pre mužov Day Control (72h Extreme Protection) 150 ml
-5 %
Biotherm
Extrémne antiperspirant v spreji pre mužov Day Control (72h Extreme Protection) 150 ml
do 28.9. u vás
Respect - EDT
Až -5 %
David Beckham
Respect - EDT
do 28.9. u vás

Ďalší pán na holenie


Niekto dáva prednosť pěstěnému plnofúzu, iný fúziky, ďalší čerstvo oholené tvári. Keď nestíhate každé ráno upraviť si svoju tvár dohladka, môže byť pre vás taký Barber shop ideálnym riešením.

A čo viac - nehľadiac na vek, povolanie a vlastne akékoľvek škatuľkovanie, v Barbera shope si vedľa seba sadne 15-ročný študent, zaneprázdnený podnikateľ aj remeselník. Dajú si spolu pohárik niečoho dobrého, porozprávajú si o živote a pri tom je navyše partička kamarátov upraví tak, že aj manželky a priateľky len žasnú, čo sa im to vrátilo domov za hollywoodsku hviezdu :-)

Fúzy, košele a tetovanie


A aká móda pristane bradatým mužom? Už tak trošku neodmysliteľne k nim patrí tetovanie, kockovaná košeľa a tenisky. Často nosia tmavšie farby, šiltovky alebo čiapky, pohodlná tričká. A aké doplnky sa im páči? V lete je určite nestretnete bez nápadných slnečných okuliarov, nedajú dopustiť na športovo-elegantné hodinky a praktické batôžky, či už vyrážajú na výlet alebo sú na ceste za kamarátmi.

To najdôležitejšie ale zostáva stále rovnaké - hlavné je byť sám sebou. Či už máte dlhú bradu alebo čerstvo oholenú tvár.

For Men Intense - EDP TESTER
Bentley
For Men Intense - EDP TESTER
momentálne nedostupné
Jemný pleťový peeling pre mužov s vôňou elemi a ženšenu (Elemi & Ginseng Pre-Shave Scrub) 125 ml
Výhodné
Hawkins & Brimble
Jemný pleťový peeling pre mužov s vôňou elemi a ženšenu (Elemi & Ginseng Pre-Shave Scrub) 125 ml
do 28.9. u vás
Kožený náramok pre mužov DCFB50030300
-37 %
Dici Milano
Kožený náramok pre mužov DCFB50030300
do 28.9. u vás