Ako sa dostať späť do formy?

 

Február je obdobie, v ktorom na sebe človek začne pozorovať nielen vianočné kilá, ale vlastne všetky tie, ktoré za zimu stačil "nazbierať". A navyše si začína pomaly uvedomovať, že čo nevidieť príde zase leto, kúpalisko a plavková sezóna. Tiež vás tá predstava trochu zneistila? My to vidíme tak, že nezostáva nič iné, než si kúpiť permanentku, ktorá nás (snáď) donúti na nejakú lekciu konečne dôjsť ...

Nápad by bol, teraz tá realizácia. Poďme na to krok po kroku:

→ V prvej fáze si musíme ujasniť, ktorý šport je ten náš najobľúbenejší. Dôležité je, aby nás to predsa bavilo :-)

→ V druhej fáze je potrebné zistiť, kde a kedy pre nás bude najlepší šport prevádzkovať. Ak sa zastaviť cestou z práce na bazéne alebo sa radšej v sobotu ráno vyrazíme prebehnúť

→ V tretej fáze si vyberieme oblečenie, ktoré bude funkčné, pohodlné a hlavne také, v ktorom sa budeme cítiť sami sebou

Fitness hodinky

 

Športovci sa v posledných rokoch zamilovali do fitness náramkov a chytrých hodiniek, ktoré dokážu monitorovať tep, zabehnuté kilometre, odplávané tempa a niektoré dokonca vie naplánovať tréning a kontrolovať, či svoje ciele plníte. V podstate môžete mať osobného trénera na zápästí.

Do posilňovne aj na jogu

 

Dámy to väčšinou vidia podobne - základ je zladiť celý outfit, pretože predsa len fitka i športové sály sú plné zrkadiel a vy sa pri cvičení chcete samy sebe páčiť. :-) Začať sa musí u kvalitné športové podprsenky z príjemného materiálu. Rovnako dôležité je správne vybrať legíny. Sú vašimi favoritmi v klasickej čiernej alebo trendy legíny s výraznými vzormi? Potom už stačí športový outfit doladiť tričkom z priedušného materiálu.

A ako je to u pánov? Funkčné tričko, ktoré odvádza vlhkosť, je základ. Dávate prednosť krátkemu rukáve alebo dlhému? Čo sa farieb týka, chlapci ocenia skôr tmavšie odtiene a populárnu modrú. A nesmieme zabudnúť ani na tašku, do ktorej sa zmestí celá športová výbava, vrátane topánok a uteráku.

Športové tašky