loading
loading
 
Nájdených 3 produktov
Nájdených 3 produktov

Radiť podľa:

Hore

Nájdených 3 produktov

značky

ENNI MARCO je špecializovaná značka prvotriednych okuliarových rámov a slnečných okuliarov. Existuje už 16 rokov a za tú dobu si v očných optikách po celom svete našla viac ako 4 milióny spokojných zákazníkov.

Slnečné okuliare Ennio Marco sa rodia v provincii Belluno v severnom Taliansku, sú vyrobené z tých najlepších materiálov a na ich dizajne a prevedení pracujú špičkoví odborníci z odboru. Slnečné okuliare Ennio Marco - to je istota že nosíte to isté, čo sa práve teraz nosí v Miláne, Paríži, New Yorku aj v Dubaji.

Slnečné okuliare ENNI MARCO navyše zaisťujú tú najlepšiu možnú ochranu očí pred viditeľným aj neviditeľným slnečným žiarením, a to vďaka polykarbonátovým šošovkám Intercast, ktoré spĺňajú tú najprísnejšiu európsku normu EN ISO 12312-1:2013. Máloktoré slnečné okuliare na našom trhu sa môžu pochváliť úspešným absolvovaním testov podľa tejto normy. Slnečné okuliare ENNI MARCO prešli v súlade s EN ISO 12312-1:2013 náročnými testami a dňa 13.5.2014 získali ATEST od Talianskeho Inštitútu pre certifikáciu optických produktov.

V slnečných okuliaroch ENNI MARCO máte zaistenú 100% ochranu Vašich očí! Budete v nich skvele vyzerať a dobre vidieť!

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
1 rok na vrátenie tovaru
bez udania dôvodu
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni