loading

Vianoce sú už za dverami a vy ešte stále pre neho nemáte vianočný darček? Určite už teraz premýšľa o tom, čo ste si pripravila za prekvapenie. Alebo možno naznačil, čo by si prial, a čaká, či ste to zaregistrovala. Či už tak alebo tak, vybrali sme pre vás TOP 10 najobľúbenejších darčekov tohtoročných Vianoc, s ktorými u neho 100% zabodujete

 

1. Bez parfému by to neboli Vianoce

Muži radi pekne voňajú. Ale ísť si parfém vybrať, kúpiť? To už nie je ich parketa. Tak to urobte za neho, bude mať radosť. A keď parfém, tak jedine Hugo Boss.

 

2. Aby vedel, kedy je čas ísť z práce domov

Hodinky robia muža, na tom sa zhodneme. Teraz zostáva  vyriešiť  jediný problém - ktoré by si asi tak vybral? Určite by kládol dôraz na precízne technické spracovanie a zaujímavé detaily. Možno by si vybral tie s mapou světa na ciferníku

 

3. Aby sa cítil ako fotbalová hviezda

Každý muž si dává na spodnom prádle záležať. A musíme uznať, že v boxerkách Calvin Klein nám (i sám sebe :) ) bude vždy pripadať tak trochu ako David Beckham.

 

4. Základná výbava každého muža

Peňaženka pod stromčekom nemôže chýbať. Musí byť skladná, aby sa mu vošla do zadného vrecka na nohaviciach. A rozhodne musí byť kožená, aby mu nejakú dobu vydržala. A keď bude naviac štýlová, je úspech zaručený.

 

 

5. Stavebný kameň jeho šatníku

Opasok je nenápadný základný kameň každého pánskeho šatníku. Nie je tak na očiach, ale je potrebný. Určite by mal byť kožený, aby niečo vydržal, a ideálne čierny, aby sa dobre kombinoval.

 

 

 

7. Pánska  taška, alebo batoh?

Takzvanou pánskou taškou muža nepotešíte. J Ale napchaté vrecká tiež nie sú zrovna estetická záležitost. Zostáva jediné riešenie - štýlový street batôžtek, ktorý sa bude hodiť do mesta i na výlet.

 

8. Až vyrazí na tréning

Chlap ide na výkon. A na maximum. Chce vidieť výsledky. Až pôjde nabudúce behať, na crossfit alebo len tak do posilovne, určite ocení fitness náramok, ktorý mu zmeria nabehané kroky i uplávané tempá.

 

9. Chlapácky náramok

Muži si na šperky až tak nepotrpia. A keď  už, tak dávajú prednosť takým tým „chlapáckym“, menej  zdobeným, ale o to sofistikovanejším. Kombináciou kože a chirurgickej ocele sa určite trafíte.

 

10. Šedé tričko nesmie chýbať

Pýtate sa, prečo šedé tričko? Pretože tričiek nie je nikdy dosť. Pretože sa ľahko zladí s ďalšími farbami. A hlavne pretože mu táto neutrálna nenápadná farba neuveriteľne pristane.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Dopravné už od 1,90 €,
nad 75,00 € ZADARMO
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni