Princípy ochrany súkromia na Vivantis.sk
Vivantis.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty.  Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavení súkromia.
Rozumiem
Upraviť nastavenie
Viac informácií o ochrane súkromia
loading
loading
 

+Filter

Značka
+ -

Dakine
A
B
C
D
E
F
G
H
CH
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

EUREUR

OdDoEUR

Skryť

Farba
+ -

Sezónnosť
+-

Veľkosť
+-

Výška ucha
+-

Vymazať

Dakine

Značka DAKINE existuje již od roku 1979, tudíž se může pochlubit bohatou historií a zkušenostmi. Pochází z Havajských ostrovů, z tamějšího nářečí si vypůjčila i svůj název. "Da-kine" by se dalo volně přeložit jako "nejlepší možné řešení". Za vznikem značky stál Rob Kaplan, který se nejdříve věnoval výrobě doplňků pro surfová prkna. Jak plynul čas, s výrobou se rozšiřovaly od Kaplanových kamarádů přes surfaře i řady zákazníků až do Ameriky, kde byly otevřeny první mimohavajské pobočky.

Zpočátku se výroba točila kolem doplňků k surfu a windsurfu, postupně došlo k rozšíření na další především boardridingové sporty. Ale aby DAKINE ukázal, že není určen jen pro sportovce, začal vyrábět technické batohy, ke kterým postupně přibyly další batohy Dakine, kabelky, tašky všeho druhu, cestovní zavazadla. Portfolio výrobků je opravdu široké, zahrnuje také různé drobné doplňky v podobě peněženek, pouzder, penálů a pásků. Všechny výrobky spojuje vysoká kvalita a důraz na funkčnost. Pozadu rozhodně nezůstává design.

Zvolené filtry:
Dakine×

+-Filter

188 produktov

Radiť podľa:

Hore

značky

Značka DAKINE existuje už od roku 1979, teda sa môže pochváliť bohatou históriou a skúsenosťami. Pochádza z Havajských ostrovov, z tamojšieho nárečia si vypožičala aj svoj názov. "Da-kine" by sa dalo voľne preložiť ako "najlepšie možné riešenie". Za vznikom značky stál Rob Kaplan, ktorý sa najskôr venoval výrobe doplnkov pre surfové dosky. Ako plynul čas, s výrobou sa rozširovali od Kaplanových kamarátov cez surfistov aj radu zákazníkov až do Ameriky, kde boli otvorené prvé mimohavajské pobočky.

Spočiatku sa výroba točila okolo doplnkov k surfu a windsurfu, postupne došlo k rozšíreniu na ďalšie predovšetkým boardridingovém športy. Ale aby DAKINE ukázal, že nie je určený len pre športovcov, začal vyrábať technické batohy, ku ktorým postupne pribudli ďalšie batohy Dakine , kabelky, tašky všetkého druhu, cestovné batožiny. Portfólio výrobkov je naozaj široké, zahŕňa tiež rôzne drobné doplnky v podobe peňaženiek , puzdier, peračníkov a pásikov. Všetky výrobky spája vysoká kvalita a dôraz na funkčnosť. Pozadu rozhodne nezostáva dizajn.

 

  • Zaujima vás víac? Podívajte sa na video.

info@vivantis.sk10-18 hod. +421 220 512 508
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd
6 mesiacov na vrátenie
tovaru bez udania dôvodu
x