loading
loading
 
Nájdených 1 produktov
Nájdených 1 produktov

Radiť podľa:

Hore

Nájdených 1 produktov

značky

Luxusné a takmer nezničiteľné dáždniky? Sú to tie od značky BLUNT! Nápad na výrobu kvalitných a extrémne odolných dáždnikov sa zrodil v hlave dvojmetrového dlháňa z Nového Zélandu - bol ním Greig Brebner. Keď v roku 1999 takmer prišiel o oko vďaka naruby obrátenému dáždnika okoloidúceho, povedal si, že je potreba urobiť zmenu. Veď takmer 100 rokov dáždniky vyzerali stále rovnako - boli jednoducho neefektívne!

Greig sa teda rozhodol vymyslieť dáždnik, ktorý by bol bezpečný pre svojho majiteľa aj jeho okolie. Dôraz kládol aj na to, aby jeho dáždniky boli pohodlné, aby vydržali silné nárazy vetra a aby boli elegantné a zároveň štýlové. Najväčším orieškom bolo "zbaviť" sa nebezpečných hrotov, ktoré bežné dáždniky majú a zamedziť otočeniu dáždnika. Po niekoľkých návrhoch sa aj toto podarilo rozlúsknuť - a v ten moment sa zrodil prvý dáždnik BLUNT!

Dáždniky značky BLUNT využívajú tzv. systém radiálneho zaťaženia, vďaka ktorému dochádza k rozloženiu sily vetra po celom povrchu dáždnika, v kombinácii s použitými materiálmi sú dáždniky schopné odolať najdrsnejším podmienkam. Výnimočný je aj poťah dáždnika, ktorý je vyrobený z quick dry polyesteru, ktorý zaručuje 100% vodotesnosť, nevsakovost a je teda takmer hneď suchý.

Všetky tieto unikátne vlastnosti dáždnikov BLUNT dokladajú aj rôzne testy. Jeden z najvýznamnejších je ten od National Geographic, ktorý dáždnik preveril v aerodynamickom tuneli pri rýchlosti až 120 km/h. Nie všetky testy sú seriózne a vážne, dokonca sa u niektorých môžete aj pobaviť - urobte si z dáždnika štít proti vodnému delu, zhoďte ho zo strechy domu alebo sa za neho schovajte pri hraní paintballu. Možností je neúrekom a dáždnik BLUNT to všetko vydrží!

  • Zajímá vás víc? Podívejte se na video.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
1 rok na vrátenie tovaru
bez udania dôvodu
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni