loading

Čierna a biela - Základné kamene každého šatníku

Niektoré módne trendy sa menia zo sezóny na sezónu. Jeden rok sú v móde pastely, ďalší tón v tóne alebo divoké vzory. S čiernou a bielou je to inak. Tie sú evergreeny medzi farbami a ich kombinácia snáď nikdy z módy nevyjde...

A ako na black&white outfit?


Je to hračka, čierna s bielou sú univerzálne, perfektne sa dopĺňajú a ďalšie farby vlastne už ani nie sú potrebné. Ako vraví jedno známe príslovie - v jednoduchosti je krása.
 

Biela košeľa i čierna kabelka sú naviac základným kameňom skoro každého šatníku. Veď sa pozrite do toho svojeho.:-) Určite tam tiež nájdete niečo čierne alebo biele. Teraz už zostáva len poohliadnuť sa po ďalšom black&white kúsku a vytvoriť nadčasový outfit, v ktorom sa budete cítiť sami sebou.

V elegantnej čiernobielej do práce i na rande


Môžete si byť istí, že čiernobiely outfit bude trendy za všetkých okolností. Perfektne sa hodí ako na pracovnú schôdzku, tak na rande a ani pri slávnostnej príležitosti nešliapnete vedľa. Ide len o to, aby ste jednotlivé kúsky spolu dobre zladili.

Minimalistický outfit otvára priestor pre experimenty, čo sa týka doplnkov. Dámy by mali určite ten svoj doplniť výraznejšími šperkami alebo červeným rúžom, páni by si mali na svoje zápästie určite pripnúť ľahko extravagantné hodinky so zaujimavými detailami a cez rameno prehodiť elegantnú koženú pánsku tašku.

Ďakujeme Galerii Café Pardubice za krásne fotogenické prostredie a výbornú kávu.

info@vivantis.sk10-18 hod. +421 220 512 508
Vyberajte z 44 266
produktov
od kabelky po parfum
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni